Garmin İki Yeni Akıllı Saat Modeliyle Geliyor

8

Giyilebilir cihaz teknolojisinde hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Teknoloji şirketlerinden Garmin iki yeni akıllı saat modelini piyasaya sürecek.

Garmin’in bu ay içerisinde Venu SQ Music ve Venu SQ isimli iki yeni akıllı saat sunmayı planladığı ortaya çıktı. Cihazlara dair bilgiler internet ortamına sızdırıldı.

Garmin’in iki saati Venu SQ ve Venu SQ Music kod itibariyle aynı seriye ait saatler olup dolayısıyla ikisinin arasında çok az farklılık bulunuyor. Her iki model de de 240×240 piksel çözünürlüğe sahip 1.3 inç büyüklüğünde ekran bulunuyor. OLED yerine LCD panel kullanılan modeller arasında Music versiyonunun temel farkı müzik dosyalarını depolamak için 4 GB ek hafızaya sahip olması. Bu bağlamda Venu SQ ürünü 200 Euro, Venu SQ Music ürünü ise 250 Euro fiyat etiketiyle kendisini gösterecek.

Saatlerde SOS işlevleri, Bluetooth, GPS, kalp atış hızı sensörü, kandaki oksiven seviyesini ölçme gibi işlevler bulunuyor. NFC modülüne sahip olan saatler 20 milimetre değiştirilebilir kordonla piyasaya sürülecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.