General Mobile GM 8 güncellemesi çıktı mı? İşte müjde!

133

General Mobile GM 8 kullanıcıları yeni güncellemenin ne zaman sunulacağını merakla beklemekteydi. sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve müşterileriyle sıklıkla etkileşime geçen General Mobile markası, yine sosyal mecra aracılığıyla bir müjde verdi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Hazırsanız başlıyoruz! GM 8 modelleri için Android 9 Pie güncellemesi yayında! Tüm GM 8 kullanıcıları kademeli olarak Android 9 Pie sahibi olacaklar!”

GM 8 akıllı telefonu ülkemizde ilgiyle takip edilen ürünlerden biri ve açıklamaya göre Android 9 Pie güncellemesiyle buluşuyor. Kademeli olarak dağıtılan güncelleme her an telefonunuza ulaşabilir.

Güncelleme yeni bir sistem ve gezinme deneyimini kullanıcılara sunmakla birlikte basitleştirilmiş yeni ses kontrol arayüzü ile geliyor. Kullanıcıların en sık kullanmak isteyeceği ses ayarı Medya Sesine ayarlanan düzen, kullanıcıları memnun edeceğe benziyor.

OKU:  Galaxy On6 özellikleri resmi olarak açıklandı

Yeni güncellemeyle telefonunuz hava karanlık olduğu zaman gece modunu aktif edecek. Aynı zamanda uyku saatlerinde rahatsız etmeyin modunu aktif hale getirecek. Elbette bu ayarları dilerseniz kapatabilecek ve daha sade bir şekilde kullanmayı sürdürebileceksiniz. Bu tamamen kullanıcının insiyatifiyle ilgili olup pek çok farklı özellik daha güncellemeyle beraber kullanıcıya taktim edilecek.

Elbette en merak edilen konu güncellemenin stabilite açısından neler kattığı. Pek çok yükseltme alan telefon gibi GM 8’in de performans yönünde önemli artılara kavuşmasını bekliyoruz.

Güncellemeyi alıp almadığınıza dair yorum bildiriminde bulunarak diğer okuyucuların da takip etmesini sağlayabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir