General Mobile İlk Kablosuz Kulaklık Cihazının Tanıtımını Yaptı

23

Pek çok teknoloji şirketinin kablosuz kulaklık kategorisinde çeşitli ürünler sunduğunu biliyoruz. General Mobile şirketi de kablosuz kulaklık alanına katıldı. Bir süredir geliştirilen yeni General Mobile kablosuz kulaklığı tanıtıldı.

GMPods ismine sahip olan General Mobile kablosuz kulaklığı, AirPods serisi kulaklıklara benzer saplı bir kablosuz kulaklık yapısında. Baş kısmında da dokunmatik kontrol yüzeyleri bulunduruyor. Dokunmatik kontrol yüzeyi, müzik ve diğer medyalar için kontrol sağlanmasına imkan tanıyor. Aynı zamanda gelen aramaları yanıtlayıp Asistan’ı aktif ederek kullanabiliyorsunuz.

Yeni GMPods kablosuz kulaklık ürünü 380 mAh bataryayla geliyor ve bu pil 25 saate kadar şarj ömrü sunuyor. 189 TL fiyat etiketine sahip olan ürünün Beyaz ve Siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

General Mobile resmi internet sitesi üzerinden sipariş edilebilen GMPods ürünü gürültü engelleyiciye sahip değil. Ancak içerisinde oyun modu bulunuyor. Bu mod oyunlarda ses gecikmelerinin en alt seviyeye inmesine yarıyor.

GMPods, General Mobila tarafından üretilen ilk kablosuz kulaklık olup fiyatına nazaran iddialı ürünlerden biri olacak gibi gözüküyor. Siz ne dersiniz? Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından bildirebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.