General Mobile Yeni Modeli GM 20’yi Tanıttı!

56

Yerli teknoloji şirketi General Mobile, YouTube üzerinden canlı yayın yaparak yeni modelleri General Mobile GM 20 ve GM 20 Pro’yu tanıttı.

Giriş seviye model olarak karşımıza çıkan GM 20, gücünü sekiz çekirdekli MediaTek Helio A25 işlemcisinden alıyor. 6.08 inç büyüklüğünde HD+ ekrana sahip telefonda 4GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunuyor. Bu depolama alanı microSD kart desteği ile 256GB’a kadar artırılabiliyor.

Üçlü arka kamera kurulumuna sahip telefonun ana kamerası 52MP çözünürlüğüne sahip. Bu ana kamera Super Pixel olarak adlandırılıyor ve bu kamera sayesinde kullanıcılar 6240×8320 piksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyorlar. Diğer iki kameranın çözünürlükleri ise henüz bilinmiyor. Telefonun ön yüzünde ise 8MP çözünürlüğünde kamera yer alıyor.

Android 10 işletim sistemini bünyesinde barındıran GM 20 modelinde 4000 mAh batarya mevcut. Parlak siyah, okyanus mavisi ve yeşim yeşil renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan GM 20’nin fiyatı ise 1.799 TL olarak belirlendi. Telefon 21 Ağustos tarihinde satışa sunulacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.