Genshin Impact, Mobil Cihazlar, Konsollar ve Bilgisayar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi

29

MiHoYo geliştiriciğilinde gelen yeni video oyunu Genshin Impact konsollar , bilgisayarlar ve mobil cihazlar için piyasaya sürüldü.

Yeni RPG oyunu Genshin Impact, mobil cihazlar için IOS ve Android işletim sistemlerine geldi. PC ve PlayStation 4 üzerinde de deneyimlenebilen oyun fantastik bir dünyada geçmekte. Açık dünya ögeleriyle oyuncuya büyük bir evren sunan Genshin Impact yapımı fantastik anime karakterlere sahip. Tüm detaylara değinilerek geliştirilen yapım bu bağlamda rakiplerine nazaran farklı bir oyun olduğunu göstermeye çalışıyor.

Oyun içerisinde Liyue Limanı, Mondstadt gibi bölgeler bulunmakta olup bu bölgeler kendilerine has kültürlere, hikayelere, canavarlara ve gizemlere sahip bir yapım. Yirminin üzerinde oynanabilir karakter sunmakta olan oyunda bu karakterleri geliştirip savaş yeteneklerini güçlendirebilirsiniz.

Tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanan yapım Genshin Impact içerisinde zorlu bulmacaları çözebilmek için de çaba sarfediyorsunuz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.