Giriş Seviye Telefon LG W10 Alpha Duyuruldu!

27

LG, yeni giriş seviye telefonu LG W10 Alpha’yı resmi olarak duyurdu. Telefondan pek bir özellik beklemeyen, sadece “Alo” diyeyim yeter diyen kullanıcılar için ideal bir telefon.

Güney Koreli teknoloji şirketi LG, yeni giriş seviye akıllı telefonu LG W10 Alpha’yı Hindistan pazarına sundu. Telefon Hindistan’da piyasaya sunulması ile gün yüzüne çıktı. Telefon donanımsal olarak kullanıcılara pek bir şey vadetmiyor. Donanımı bakımından bir hayli zayıf olan telefonda dikkat çeken tek özellik 10 günlük bekleme süresi sunması.

LG W10 Alpha, gücünü sekiz çekirdekli Spreadtrum adlı bir işlemciden alıyor. 5.7 inç büyüklüğünde HD+ ekrana sahip telefonda 3GB RAM ve 32GB depolama alanı bulunuyor. Telefonun arka yüzünde 8MP, ön yüzünde de yine 8MP çözünürlüğünde kamera yer alıyor. Kutusundan Android 9 Pie işletim sistemi ile çıkan W10 Alpha modelinde 3450 mAh batarya mevcut.

Hindistan üzerinde piyasaya sunulan telefonun fiyatı 9.999 Rupi olarak açıklandı. Yani TL üzerinden hesaplayacak olursak yaklaşık 850 TL civarlarında bir fiyata sahip olacak. LG W10 Alpha’nın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.