Gizliliğiniz Hakkında

Bu platformda ücretsiz üyelik sistemi kullanılmaktadır. Herkese açık olarak paylaşmadığınız sürece kişisel bilgileriniz saklı tutulur. Saklı tutulması adına  güvenlik önlemleri de almaktayız. Platformumuzda SSL sertifikası bulunmaktadır. Üyelik şifrenizi site yöneticileri dahi bilemez.

Bu sitede bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Sitemizdeki içeriklere yorum yaparken isim, mail bilgileri vermeniz zorunludur. Yorum yayımlandığında ise sadece isim ve varsa fotoğrafınız gösterilir. Mail ve IP bilgilerinizi ise sadece site yetkililileri görebilir. Site yöneticisinin IP bilgisine sahip olmasının altında yatan neden ise taciz, küfür, reklam, spam gibi istenmeyen yorumların engellenebilmesidir. IP bilginiz güven altında olup üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

Sitemize bir yorum yazdığınız zaman, isminizi, e-posta adresinizi ve web sitenizi çerezlerde kaydetmeyi seçebilirsiniz. Bunlar size kolaylık sağlamak içindir, böylece başka bir yorum bıraktığınızda bilgilerinizi tekrar doldurmanız gerekmez. Bu çerezler bir yıl süresince kalır.

Görselleri web sitesine yüklerseniz, gömülmüş konum verileri (EXIF GPS) içeren görseller yüklemekten kaçınmalısınız. Web sitesi ziyaretçileri, web sitesindeki görsellerden herhangi bir konum bilgisini indirip çıkarabilir.

teknotechnic, kendi alan adı bünyesinde benimsemiş olduğu politikaya uygun olarak yerleştirebileceği bir banner veya bir link ile kullanıcıyı farklı bir alan adına yönlendirebilme hakkını saklı tutmakta olup, kullanıcı iş bu içeriklere giriş yaptığı zaman karşılaşağı içerik ve gizlilik politikalarına dair herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.

Telif ve hak ihlallerine dair sorunlarda info@teknotechnic.com adresine mail atıldığında 72 saat içerisinde gerekli hukuki inceleme yapılarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Şu an platformumuzda Google Adsense reklamları bulunuyor. İlerleyen süreçte farklı reklam anlaşmaları da yaparsak, gizliliğiniz için üçüncü taraf şirketlerin hangi ziyaretçi bilgilerini kaydettiğini inceleyecek ve uygun bulursak reklam yerleştireceğiz.

Bizimle iletişime geçmek için Künye ve İletişim sayfamızı ziyaret edin.

İş bu yazının güncellenme tarihi: 05.01.2020