Gizliliğiniz Hakkında

Bu platformda ücretsiz üyelik sistemi kullanılmaktadır. Herkese açık olarak paylaşmadığınız sürece kişisel bilgileriniz saklı tutulur. Saklı tutulması adına  güvenlik önlemleri de almaktayız. Platformumuzda SSL sertifikası bulunmaktadır. Üyelik şifrenizi site yöneticileri dahi bilemez.

Sitemizdeki içeriklere yorum yaparken isim, mail bilgileri vermeniz zorunludur. Yorum yayımlandığında ise sadece isim ve varsa fotoğrafınız gösterilir. Mail ve IP bilgilerinizi ise sadece site yetkililileri görebilir. Site yöneticisinin IP bilgisine sahip olmasının altında yatan neden ise taciz, küfür, reklam,spam gibi istenmeyen yorumların engellenebilmesidir. IP bilginiz güven altında olup üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

Şu an platformumuzda Google Adsense reklamları bulunuyor. Adsense İçerik Politakaları‘na lütfen göz atın. İlerleyen süreçte farklı reklam anlaşmaları da yaparsak, gizliliğiniz için üçüncü taraf şirketlerin hangi ziyaretçi bilgilerini kaydettiğini inceleyecek ve uygun bulursak reklam yerleştireceğiz. Aynı zamanda söz konusu ziyaretçi bilgileri hakkında size bildirimde bulunacağız. Güncellemeleri Kullanım Koşulları veyahut bu sayfadan paylaşacağız.

Bizimle iletişime geçmek için Künye ve İletişim sayfamızı ziyaret edin.