God of War İki Yeni Tanıtım Videosuyla Karşımıza Çıktı

451

God of War oyunu ile ilgili PlayStation YouTube kanalından yayınlanan yeni bir videoda oyuna ait oynanış görüntülerine yer verildi. Yaklaşık 15 dakika olan videoda God of War serisinde oynanış anlamında yapılan değişiklikler göze çarpıyor. Aynı zamanda yayınlanan bir başka tanıtım videosunda da oyunun TV reklamı karşımıza çıkıyor.

Grafikleri, efektleri ve ses kalitesi ile dikkat çeken yeni God of War oyunu, oynanış sisteminde de değişikliklere uğramış. Yayınlanan yeni fragmana göre oyunun dövüş sisteminde ve yapay zekada değişiklikler söz konusu. Hatta kamera açısına varan değişiklikler yapılmış. Bunu aşağıdaki yaklaşık 15 dakikalık oynanış videosunu izleyerek görebilirsiniz:

Öte yandan oyun için TV reklamı fragmanı da yayınlandı. Reklamın ülkemizde de aktif olup olmayacağı belli değil fakat Türkiye’de oyun reklamlarını TV’de görmeye zaten pek alışık değiliz. O yüzden büyük olasılıkla yayınlanmayacaktır. Yine de oyunun Türkçe dil desteği ile gelecek olması Türk oyuncuları sevindirmeye yetecektir.

God of War çıkış tarihi 20 Nisan 2018. Sadece PlayStation oyuncuları için çıkacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.