Gone Home Nintendo Switch çıkış tarihi belli oldu

519

Gone Home, yakında Nintendo Switch platformu için de çıkışını gerçekleştirecek. Gone Home, Nintendo Switch çıkış tarihi de netlik kazandı.

Steam üzerinde 24.00 TL fiyat etiketiyle paylaşılan Gone Home, 2013 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Yürüme simulasyonu olarak nitelendirilen oyunun Nintendo Switch için çıkacağına yönelik bazı sızıntılar vardı ve nitekim bu sızıntılar doğru çıktı.

Gone Home, önümüzdeki günlerde resmen Switch’de yer alacak. Oyunun çıkış tarihi ise 23 Ağustos 2018. Gone Home, özellikle konusuyla pek çok kişinin dikkatini çekmişti. Oynayanların çoğu oyundan memnun kalmıştı.

Gone Home oyununda uzun süre tatilde olduktan sonra eve döndüğünde ailesini bulamayan, ailesinden haber alamayan bir kızın rolüne bürünüyoruz. Ev içerisinde  ailemizin nerede olduğuna, başına neler gelmiş olabileceğine dair en ufak bir ipucu bile yakalayabilmek için aramalar yapıyoruz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.