Google Bir Kez Daha Deniyor ! Bu Sefer de Keen Yayınlandı

137

Ünlü teknoloji şirketlerinden Google bu sefer de Keen isimli bir sosyal medya uygulamasını karşımıza çıkardı. Keen uygulaması tarz itibariyle Pinterest sosyal medya uygulamasını andırıyor. Görselliğin ön planda olduğu sosyal medya mecrasında odak noktası ise kullanıcıların ilgi duyduğu unsurlar. Platform buna göre şekillendirilmiş. Kullanıcılar kendi ilgi alanlarına göre içeriklerle ilişkili.

Keen içerisinde yemek tarifi gibi içeriklerin ve yaşam alanlarını iyileştirecek içeriklerin kolay bir şekilde ulaşılabilmesi için ortam sağlanmış. Şu an için sadece İngilizce dil desteği ile kendisini gösteren Keen, ilerleyen süreçte Türkçe içeriklerin de yayınlanacağı bir platform olacaktır.

Keen uygulamasının şu an için Android sürümü ile kendisini gösterdiğini ve iOS sürümünün olup olmayacağı ile ilgili de bir bilgi bulunmadığını belirtelim. İlerleyen günlerde taşlar biraz daha yerine oturacaktır.

Keen ile ilgili kısa bir tanıtım videosu da yayınlandı. Söz konusu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.