Google, Chrome 79 İndirilmemesi Konusunda Uyardı

96

Google’ın meşhur tarayıcısı Google Chrome, sürekli yeni güncellemeler alarak yeni sürümlere erişiyor. Bu sürümler arasında ise Chrome 79’a dikkat etmek gerekiyor.

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Google Chrome 79 uygulamasında yer alan hata nedeniyle Google, Chrome 79 sürümünün indirilmemesi gerektiğini açıkladı.

Chrome 79, bundan bir hafta önce piyasaya sürülmüş ve kullanıcıları memnun etmişti. Yenilikçi yapısı,  yeni özellikleriyle güçlü bir uygulama olarak gözükmesine rağmen Chrome 79’un bazı kullanıcıların telefonundaki verileri silmiş olması nedeniyle Google tarafından mercek altına alındı.

Bir süre sonra Google, Chrome 79’da bir hata bulunduğunu ve hata sebebiyle de kullanıcıların telefonundaki veriler konusunda WebSQL ve loclStorage’in Chrome 79’da devreye girmediğini ve silinen verilere bir kez daha ulaşılamadığını gördü.  Eğer mevcut Chrome sürümünüz 79 ise bir an önce değiştirin.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.