Google Chrome’un yeni temaları kullanıcıyı cezbedecek

398

Google Chrome ekibi, daha güçlü bir tarayıcı sunabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Yakında Chrome pek çok önemli özelliğe kavuşacak. Özellikle yeni temalar kullanıcıyı cezbedecek gibi gözüküyor çünkü tasarımsal açıdan oldukça iddialı gözüken pek çok tema sunulacak. Üstelik kullanıcılar bu temaları herhangi bir ek uygulama yüklemeden kullanabilecek.

Son olarak Canary sürümde görülen bir özellikle gündemde olan Chrome, kişilerin sekme üzerine fare getirerek ön izleme yapmalarına imkan sağlamakta. Fareyi sekme üzerine götürüyorsunuz ve açık sayfanın ön izlemesi karşınıza çıkıyor. Ön izleme sayesinde sayfa içeriğini hızlıca görebiliyor ve biraz daha pratik bir tarayıcı kullanımı deneyimi elde edebiliyorsunuz. Chrome için sunulan 12 tema da farklı renkleri bir araya getiriyor. Özellikle tasarıma önem veren kullanıcılar için oldukça cazip olan pek çok yeni Chrome tasarımı, kullanıcıya önemli bir seçim özgürlüğü sağlıyor.

Chrome için yakında bir güvenlik güncellemesi de gelecek. İlerleyen dönemde sitelerin Incognite modunu kullandığını anlayıp engelleme yapamayacağı ifade edilmekte. Artık gözler bu yeni Chrome değişikliklerinin ne zaman uygulanacağına çevrilmiş durumda.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.