Google Duo Aile Modu Fonksiyonu Çıkıyor

102

Google Duo yazılımı üzerinde çalışmalar özellikle corona virüsü nedeniyle artırıldı. Google Duo için şimdi de aile modu fonksiyonunun sunulması kararlaştırıldı.

Duo için yeni özellikler duyurulmaya devam ediyor. Bu kez de aile modu fonksiyonu sunuldu. Görüntülü arama böylece çocuk dostu hale getirilecek. Katılımcı sayısı 32 ye çıkarılacak ve tablet için daha elverişli bir kullanım sunulacak. Bu hafta içerisinde aktif hale getirilmesi beklenen güncellemeyle beraber hem bire bir hem grup konuşmaları için kullanılabilecek eğlenceli yeni efektler eklenecek.

Güncelleme hem iOS hem Android işletim sistemli cihazlarda kendisini gösterecek olup bu hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor. Güncellemeyle beraber Google hesabınızda Duo üzerinde oturum açar açmaz yeni aile modu da kullanılabilir hale gelecektir. Duo’daki çağrılar uçtan uca şifreli olduğu için aileniz ve arkadaşlarınız ile gizli kalacaktır. Böylece başkalarının konuşmalarınızı göreceği yönünde bir endişe içerisinde olmanıza gerek yok.

Duo’yu web üzerinden kullananlar için eklenecek olan grup çağrıları özelliği de yine kullanıcıları oldukça memnun edeceğe benziyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.