Google Duo görüntülü görüşmelerinde artık ışığa ihtiyacınız olmayacak

559

Google Duo yazılımı ile ilgili ortaya çıkan yeni bir sızıntı, uygulamanın iddialı bir özelliğe sahip olacağını gösteriyor. Google Duo uygulamasında görüntülü konuşma yapmak artık çok daha kaliteli bir hal alabilir.

Mesajlaşma uygulamalarından Google Duo, sıklıkla güncelleniyor. Şimdi de görüntülü görüşme özelliği hususunda yeni bazı yetilerin kazandırılması gündemde. Bir sızıntıya göre artık Google Duo’da 7 kişiye kadar görüntülü görüşme yapılabilecek. 7 kişiyi listenizden seçecek ve arama tuşuna basarak görüntülü konuşma çağrılarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Görüntülü konuşmayı başlattıktan sonra kişi ekleyemiyorsunuz ve bunun bir eksi olduğu düşünülebilir. Ancak bu ilerleyen süreçte iyileştirebilir bir nitelik.

Asıl bomba ise başlıkta da belirttiğimiz gibi Google Duo kullanırken ışığa ihtiyacınızın kalmayacak olması. Çünkü artık ışığın az olduğu karanlık ortamlarda görüntülü konuşma yapabileceksiniz. Gece modunu aktif ederek görüntülü konuşmalar yapılabilecek.

OKU:  Minecraft'ın Grafik Güncellemesi Önümüzdeki Yıla Ertelendi

Işığın az olduğu ortamlarda kaliteli bir görüntülü konuşma gerçekleştirmek, kullanıcının hoşuna gidebilecek en önemli özelliklerden biri. Öte yandan 7 kişiye kadar çoklu görüşme desteğinin sağlanması da özellikle toplantılar için çok kullanışlı olabilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir