Google Fotoğraflar İçin Başlayacak Yeni Dönemle İlgili Resmi Açıklama Geldi

411
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Google’ın projelerinden biri olan Fotoğraflar, uzun bir süredir hizmet göstermeyi sürdürüyor. Google Fotoğraflar’ın son zamanlarda önemli bir değişim süreci içerisine girdiği biliniyor. David Lieb bu değişim süreci ile ilgili konuştu.

Google Fotoğraflar departmanında başkanlık yapmakta olan David Lieb, Twitter hesabı üzerinden kullanıcılarla etkileşime geçti. Kullanıcılara uygulamaya hangi özellikler eklenmesini istediklerini soran Lieb, gelen geri bildirimleri de değerlendirerek bunlarla ilgili çalışma yapabileceklerini söyledi.

İlgi çekici fikirler gelmesi dikkat çekerken bu fikirlerin bazılarının zaten geliştirilme aşamasında olduğunun belirtilmesi ise heyecan uyandırdı. Lieb, siyah – beyaz fotoğraflar filtresi, yeni fotoğraf bulma özelliği gibi pek çok fonksiyonun uygulamaya eklenmek üzere geliştirildiğini paylaştı.

OKU:  Microsoft, Edge tarayıcısının kullanılması için yeni bir hamle gerçekleştirdi

Lieb aynı zamanda yüzleri el ile etiketleyebilme imkanını sunacak bir özellik üzerinde çalıştıklarını ifade etti. Lieb ilerleyen süreçte de gelecek olan fikirleri değerlendirmeye alabileceklerini söyleyerek taktir topladı.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir