Google Fotoğraflar Üzerinde Düzenleme İşlemleri Artık Daha Kolay

17

Google’ın Fotoğraflar uygulaması ile ilgili olarak yeni bir değişikliğe gidildi. Habere ilişkin detaylar aşağıda…

Pek çok platforma sahip olan Google’ın Fotoğraflar uygulaması bunlar arasında yaygın olanlardan biri. Google, Fotoğraflar uygulaması için yeni bir güncelleme sunuyor ve söz konusu güncellemeyle beraber pek çok akıllı telefonda fotoğraf düzenlemesi yapmak artık daha kolay bir hale geliyor.

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda Google Fotoğraflar uygulamanızda akıllı önerilen ve ayrıntılı ayarlamalar sunan yeni güncelleme daha yararlı bir düzenleyicisi beraberinde getiriyor. Güncelleme uygulamaya fotoğrafa uygun önerilen sunmak amacıyla Google’ın makine öğrenimi algoritmasını kullanan yeni bir sekme dahil ediyor.

Pixel etkinliğinde duyurulan güncelleme sunacağı Öneriler isimli sekme ile uygulamanın seçilen fotoğraflarını analiz ederek en iyi düzenlemeyi önerebilmesine imkan tanıyor. Kişilere aynı zamanda dilerlerse manuel düzenleme imkanı da sunuluyor.

Fotoğraflar içerisinde akıllı önerilerin yanı sıra düzenleyiciye kontrast, sıcaklık, doygunluk, parlaklık gibi ayrıntılı düzenleme yapma imkanı tanınıyor. Gelen bilgilere göre Google önümüzdeki süreçte bu bağlamda daha da fazla özellik sunma niyetinde.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.