Google Haberler Yazılımı Değiştiriliyor

427

Google Haberler uygulaması önemli değişimlere uğruyor. Google Haberler, kullanıcı deneyimini daha üst seviyeye çıkarmak için çaba sarfediyor.

Google bir konu hakkında mevcut tüm haberleri tek bir ızgara üzerinde kullanıcıların seveceği şekilde dizayn ediyor. Bu doğrultuda daha da iyi bir deneyim için çaba sarfeden Google, yayıncılar tarafından yüklenen içerikleri en hızlı şekilde ortaya koyabilmek için Hızlandırılmış Mobil Sayfaları teknolojisinden yararlanacak.

Videolu haberler de üreticiler tarafından daha kolay ortaya konulup tüketiciler tarafından daha kolay takip edilebilecek. Google Haberler, tasarım ve işlevsellik konusunda yenilenecek. Apple’ın da Google’ın bu hizmeti gibi yeni bir servis ile karşımıza çıkmaya hazırlandığı biliniyor. Haberler servisleri konusunda yaşanacak rekabet de kuşkusuz hem içerik üreticileri hem de okuyucular için fayda sağlayacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.