Google Haritalar’da Karanlık Modu Etkinleştirmek Mümkün Olacak

99

Karanlık mod son zamanlarda pek çok mobil uygulama için bir özellik olarak sunuldu. İsteyen kullanıcılar uygulama temasını karanlık mod eşliğinde kullanabiliyor. Böylece özellikle karanlık bir ortamda telefon kullanmak çok daha rahat bir hale geliyor.

Google’ın popüler uygulamalarından biri olan Google Haritalar için karanlık mod desteği çıkıyor. Karanlık mod desteğiyle birlikte Google Haritalar uygulaması daha fonksiyonel bir hale bürünüyor.

Android resmi Instagram hesabı üzerinde karanlık mod desteğiyle alakalı bir video paylaşıldı. Videoda Goole Haritalar yazılımının normal hali ile karanlık mod destekli hali karşı karşıya getirildi. Bu karşılaştırma kullanıcıların ilgisini çekerken temanın henüz tam anlamıyla tamamlanmadığı, geliştirme aşamasının sürdüğü gözlerden kaçmadı.

Android üzerinde Google Haritalar’a tam anlamıyla ne zaman karanlık mod yayınlanacağı henüz belli değil ancak görünen o ki çok çok az bir zaman kalmış.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.