Google Play İçin Uygulama Arama Filtreleri Aktif Oluyor

21

En fazla kullanılan sanal mağazalardan Google Play Store, Android işletim sistemli mobil cihazlarda da en fazla kullanılan ve resmi uygulama olarak dikkat çekmekte. Google tarafından Play Store üzerinde zaman zaman çeşitli iyileştirmeler yapılıyor ve yeni özellikler ekleniyor.

Gelen son bilgiler Play Store için bu kez de uygulama arama filtreleri özelliğinin aktif hale getirileceğini gösteriyor. Yeni toplam dört seçenek dahil edilmekte olup bazı filtreler daha kaliteli uygulamaları yani daha yüksek skor alan uygulamaları daha ön planda göstererek kullanıcıya yardımcı oluyor.

Play Store platformuna dahil edilecek olan bu yeni arama filtrelerinin tüm dünya genelinde aktif hale gelebilmesi için biraz daha zamana ihtiyaç duyuluyor.Google geçtiğimiz ay da Play Store üzerinde ebeveyn kontrollü özellikleri de ekleyen yeni içerik bulma fonksiyonunu sunuştu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.