Google Podcasts Web İçin Aktif Oluyor

649

Ünlü teknoloji şirketlerinden Google, üzerinde çalıştığı uygulamalara bir yenisini daha eklemişti. Şimdi de web sürümünü sunuyor.

Google Podcasts hali hazırda uygulama olarak sunuluyor. İlk sunulduğunda büyük oranda hem olumsuz hem de olumlu yorumlar aldı.

Podcast’ın şimdi de web sürümü sunulmaya hazırlanıyor. Uygulama önümüzdeki günlerde internet tarayıcılarında da kendisini göstermeye başlayacak. Podcasts kurucusu Zack Reneau-Wedeen, bilgi ile ilgili doğrulamayı bir tweet paylaşarak yaptı.

Yayınlanan tweetin ardından bir kullanıcı da google.com/podcasts şeklinde sorgulatılan bağlantıların podcasts.google.com olarak değiştirilip tarayıcıya yazıldığında web versiyonunun çıktığını ve Podcast’i bilgisayar üzerinden dinleyebildiğini ifade etti.

Google bu zamana kadar çok fazla proje gelieştirip pek çok uygulamayla karşımıza çıktı ancak bunların pek çoğu da gerisin geriye kapatıldı. Bu sebeple Podcast serüveninin akıbetinin nasıl olacağı konusunda bir varsayımda bulunmak oldukça zor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.