Google’dan Evde Tek Başına filmini anımsatan yılbaşı videosu

227

Google, yılbaşının yaklaşmasıyla özel bir tanıtım videosu hazırladı. Videoda 1990 yapımı Evde Tek Başına filminin çocuk yıldızından faydalanıldı. Aradan yıllar geçmesine rağmen Kevin McAllister hala bildiğimiz gibi.

Ülkemizde de çok fazla kişinin izlediği Evde Tek Başına filmi günümüzde hala konuşulmaya devam ediyor. Google, bu filmin temasını kullanarak oldukça üretken bir tanıtım videosu hazırlamış. Videoda filmin kahramanı olan, Macaulay Culkin’in canlandırdığı Kevin McAllister’in maceraları, yılbaşı için hazırlanan yeni reklamda kullanılmış. Karaktere hayat veren Macaulay Culkin, Evde Tek Başına temasını kullanırken aynı zamanda Google ürünlerinin ve dijital asistanının yeteneklerinden faydalanıyor.

Culkin, odasından çıkıp anne ve babasını bulmaya çalışıyor ve evde yalnız olduğunu farkediyor. Ardından Culkin, Google ürünleri yardımıyla işlerini filmde olduğundan bile daha rahat bir şekilde yapıyor. Home Hub akıllı ekran, Home Mini akıllı hoparlör, Pixel 3 akıllı telefon, Nest Cam Outdoor güvenlik kamerası, Nest termostat gibi Google Asistan destekli ürünler videoya oldukça başarılı bir şekilde yedirilmiş.

OKU:  Gmail Go Giriş Segment Telefonlar İçin Çıktı

Söz konusu tanıtım videosunun uzunluğu 1 dakika. Şimdi gelin bu videoyu izleyelim:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir