GoPro Hero Aksiyon Kamerası Çıkışını Gerçekleştirdi

466

GoPro, yeni aksiyon kamerası GoPro Hero ile orta segmentte başarıyı kovalayacak. Ürün resmen satışa sunuldu.

GoPro Hero, genel itibariyle etkileyici donanımlara sahip bir aksiyon kamerası. Buna rağmen uygun bir fiyatla satışa sunuluyor. Bir aksiyon kamerasında arayabileceğiniz hemen hemen tüm fonksiyonları içerisinde barındırıyor. Elbette fiyattan dolayı oluşan teknik kapasiteler haricinde.

199 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan ürün için Avrupa satış fiyatı ise 220 Euro olarak belirlendi. Ürün 1440p’de 60 hertz akıcılığınde çekim yapabilmektedir. Seri çekim moduna sahip olan cihaz son derece ufaktır. Seleflerine göre aynı boyuta sahip. 10 MP fotoğraf kamerası çözünürlüğüne sahip olan üründe dijital video sabitleme özelliği bulunmaktadır.  Ürün 2 inç büyüklüğünde ekrana sahiptir.

GoPro Hero aksiyon kamerası ile birlikte GoPro şirketinin önemli bir hedefi bulunuyor. Bu hedef GoPro Hero’nun çok satan bir cihaz olması. Şirket CEO’su konu ile ilgili daha önce GoPro Hero müjdesi vermişti. Ürünün şirket için oldukça önemli bir yere sahip olduğu da açığa çıkmıştı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.