GPU Turbo 3.0 oyuncuların yüzünü güldürecek

102

Artık mobil oyunculuk eskisine nazaran büyük bir değer kazandı. Özellikle PUBG gibi oyunlarla birlikte mobil oyunlara olan ilgi büyük oranda arttı.

Huawei, geçen yıl oyuncular için GPU Turbo yazılım tabanlı performans iyileştirme teknolojisini sunmuştu. Bu teknoloji akıllı telefonlarda daha iyi oyun deneyimi yaşanabilmesini mümkün hale getirmekte idi.

Huawei, GPU Turbo’yu geliştirip yeni bir sürümünü daha karşımıza çıkardı. Bu yeni sürüm GPU Turbo 3.0 ve genel itibariyle desteklenen oyun sayısını arttırmaya ve desteklenen oyunlardan daha da iyi bir performans alınmasına yarıyor.

Huawei, GPU Turbo 3.0’ın performans arttırırken pil tasarrufu konusunda da %10’a varan tasarruf sunduğunu ifade ediyor. Aynı zamanda daha sorunsuz bir oyun deneyiminin sağlanabilmesi için oyunların optimizasyon sürecinden geçtiği de ifade edilmekte.

OKU:  Yeni PlayStation Plus abonelerine Rainbow Six Siege hediye ediliyor

Şu an GPU Turbo 3.0’ı P30 ve P30 Pro modellerinde kullanabilmek mümkün. Bunun nedeni de bu iki telefonun arayüz sürümü olarak uygun olması. Kullanıcılar telefonlarını EMUI 9.1 sürümüne yükselttikleri zaman GPU Turbo 3.0 niteliklerinden rahatça yararlanabilecekler.

GPU Turbo 3.0 ile dokunulan oyunlardan bazı öne çıkanlar :

Into the Dead 2
Duel Links
Pes 2019
Crazy Taxi
Real Racing 3
NBA 2K19
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir