GRID Serisi Steam’de Özel Bir İndirim Aldı

799
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Steam platformunda yaşanan yoğun hareketlilik devam ediyor. GRID 2 oyunu, Steam platformunda büyük bir indirim alarak sadece 12.25 TL‘ye indi. Diğer GRID oyunları da indirimde.

Şu sıralar yeni bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız GRID 2 oyununu önerebiliriz. Her ne kadar 27 Mayıs 2013 tarihinde piyasaya sürülmüş olsada yani üzerinden yıllar geçsede, günümüzde hala geçerliliğini koruyan, güzel grafiklere sahip bir yarış oyunu. Steam platformunda özel promosyon ile %75 indirim alan oyun, kısa bir süre için 12.25 TL’ye indi. Oyunun normal fiyatı 49 TL idi.  Öte yandan GRID Autosport oyunu da 60 TL iken %75 indirim alarak 14.75 TL‘ye indi.

OKU:  Euro Truck Simulator 2 Büyük Bir İndirim Aldı

Bu arada GRID serisini baştan oynamak isteyen veyahut tüm ek paketlerden de yararlanmak isteyenler için özel bir paket mevcut. Bu paketin ismi The Complete GRID Bundle. İçerisinde GRID Autosport ve GRID 2 oyunları ve onlar için bu zamana kadar çıkan tüm indirilebilir içerikler var. Fiyatı normalde 327 TL olan paket %47 indirim aldı ve 172.19 TL‘ye satılıyor.

Kampanya geçerlilik süresi 6 Mart

Steam’de bu kampanya 6 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Normalde kampanyalar daha kısa sürüyor. Bu kez indirim uzun süre devam edecek.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir