Grim Fandango Remastered Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

514

Steam fiyatı 24 TL olan Grim Fandango’nun Remastered versiyonu, GOG tarafından bir süreliğine ücretsiz hale geldi.

Ücretsiz oyunlar hakkında yine yeni bir haber ile karşınızdayız. Biliyorsunuz ki Steam, Humble Bundle ve GOG tarafından bir süre ücretsiz olan oyunları sizlerle paylaşıyoruz. Bugün yine bir yenisiyle haberlerimize devam ediyoruz. Steam fiyatı 24 TL olan, efsane oyunlardan Grim Fandango Remastered oyunu, GOG tarafından kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Eski oyuncuların bildiği, yeni oyuncuların haberdar olmadığı oyunu şuan GOG sayfasından ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunu ücretsiz ve kalıcı olarak indirmek için yapmanız gereken; bu sayfaya girerek üye olun ve daha sonra “GET IT HERE” yazısına tıklayın. Ardından açılan sayfanın en üstünde yer alan “GET FOR FREE” butonuna tıklayın. Böylece oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olmuş olursunuz.

Grim Fandango Remastered oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Çünkü sürenin dolmasına çok az bir zaman kaldı.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.