Grounded 48 Saatte 1 Milyon Oyuncuyu Aştı! Türkiye Fiyatı Belli Oldu

81

Erken erişim aşamasında olan oyun iki günde 1 milyon oyuncuya ulaştı. Grounded, oyun dünyasına damgasını vurdu.

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilip Xbox Game Studios tarafından yayınlanan Grounded, henüz erken erişim aşamasında olmasına rağmen birçok oyuncu tarafından çok sevildi ve oyun 48 saat içerisinde 1 milyon oyuncuya ulaştı. Hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkan Grounded, YouTube gibi platformda yayın yapan kişilerin de ilgi odağı olmuş durumda.

Oldukça sevimli olan ve oynadıkça keyif veren bu oyunda minik bir karaktere hayat veriyorsunuz. Bu karakter ve diğer oyuncu arkadaşlarınız ile birlikte hayatta kalmak için çaba sarf ediyorsunuz. Oyunda kendinize doğadan topladıklarınızla barınak inşa edebiliyor, kendinize zırh ve silah yapabiliyorsunuz. Tüm bunları yaparken çeşitli böcek ve örümceklerle de savaşmak durumundasınız.

Arkadaşlarınızla büyük keyif alabileceğiniz Grounded oyun, belirttiğimiz üzere erken erişim aşamasında. Oyunun Steam fiyatı ise 179 TL olarak belirlendi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.