GTA Online Oyuncularına 400.000 Dolar Dağıtılıyor

679

GTA Online oyuncuları için ilginç bir kampanya başlatıldı. Rockstar Games, oyunculara 400.000 GTA Dolar’ı dağıtıyor.

Rockstar Games, oyunculara büyük hediyeler dağıtmayı sürdürüyor. GTA Online’ın dördüncü yılı şerefine 400.000 Dolar hediye dağıtılıyor. Tabii bu para oyun parası ve gerçekte bir hükmü yok.

400.000 GTA Dolar’ı gerçekte 6 Dolar’a tekabül ediyor. Yani oyunda 400.000 GTA Doları satın alabilmek için 6 Dolar kadar ücret ödemeniz gerekiyor. Bu noktada Rockstar Games, oyuncular için iyi bir avantaj sağlamış oluyor.

Ödülü kazanmak için yapmanız gereken şey de GTA Online oyununa giriş yapmaktır. Alacağınız ödül ile beraber oyun içinde pek çok şey yapabilir, kendinize daha eğlenceli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ödemeler oyundaki banka hesabınıza doğrudan geçiş yapılacak. 6-13 Kasım tarihleri arasında sanal paranız oyunda olacak ve istediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Bu arada Cadılar Bayramı nedeniyle de GTA Online’da önemli hareketliliklerin olduğunu belirtelim. Oyunu bu dönemde sık sık oynayarak pek çok fırsattan yararlanabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.