GTA Oyunlarına Benzeyen Mobil Oyunlar Listesi

310

GTA 5  oyun dünyasının epey sevilen oyunlarından biriydi ve günümüzde hala oldukça popüler. Pek çok oyuncu mobil platformda bile GTA benzeri oyunlar arıyor. Hazırlamış olduğumuz içerik tam da onlara yönelik. Ancak tabii bu önereceğimiz oyunlarda GTA 5 grafiklerinin tadını beklemeyin :). Daha çok Vice City, San Andreas gibi oyunların grafiklerine benzer grafiklere sahipler.

Gangstar Vegas

Mobil oyunlar arasında aksiyon dolu, GTA benzeri bir oyun olan Gangstar Vegas, GTA’ya benzeyen oyunlar arayanlar için güzel bir alternatif.

 

Gangstar Rio: City of Saints

 

60’ın üzerinde farklı göreviyle diğer oyunlardan ayrılan Gangstar Rio: City of Saints, oyun dünyanızı renklendirecek rastgele olaylarla karşışabildiğiniz sosyal bir oyun.

OKU:  God of War İki Yeni Tanıtım Videosuyla Karşımıza Çıktı

Vegas Crime

Oynanış tarzı olarak GTA oyunlarını çok andıran Vegas Crime, eski GTA oyunlarını özleyenler ve biraz da farklı esintiler arayanlar için denenebilecek bir oyun.

 

Gangstar New Orleans

 

Bu oyunda kendi suç çetelerinizi oluşturun ve araçlarla şehri talan edin.

 

Smash Road: Wanted

 

Bol kovalamacalı bir oyun olan Smash Road: Wanted, size aksiyon dolu bir deneyim yaşatabilir. Oyunu Android işletim sistemli mobil cihazınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunda tıpkı ilk çıkan GTA oyununda olduğu gibi kuş bakışı kamera açısıyla deneyim yaşıyorsunuz. Bu yüzden önerebiliriz.

 

 

 

OKU:  Tower of Time fiyatı yarı yarıya düştü


İletişim için: emrebey@teknotechnic.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir