GTA V İndirirken Hata Alıyorsanız Buraya

101

GTA V oyunu ile alakalı olarak son günlerde çok fazla paylaşım yapılıyor. Bunun nedeni de Epic Games Store platformu üzerinden sunulan fırsat. Epic Games, GTA V’i platformu üzerinde ücretsiz hale getirdiğinden beri oyuncular çok büyük bir ilgi gösteriyor. Bunda oyuncuların büyük çoğunluğunun vakitlerini şu sıralar evlerinde geçiriyor olmalarının da büyük bir payı bulunuyor.

Epic Games üzerinden GTA V’in ücretsiz hale gelmesi ile birlikte oyunu indirmeye çalışan pek çok oyuncu bir sorunla karşılaşmıştı. GTA V indirirken çıkan hata mesajı kullanıcıları rahatsız etmişti. Söz konusu hata ile ilgili Epic Games üzerinden bir duyuruda bulunuldu ve yapılan açıklamada Epic Games Store’da şu an çok yüksek bir trafik olduğunu, bu trafik nedeniyle de sunucularda yavaş yüklenme süresi , 500 hatası, launcher çökmesi gibi sıkıntılar bulunduğunu belirtti. Epic, konuyla ilgili olarak en kısa sürede bir güncelleme yayınlanacağının da altını çizdi.

Dolayısıyla şu an Epic aracılığı ile GTA V oynamaya bir türlü başlayamadıysanız muhtemelen siz de bu sürecin kurbanısınız ve bir süre daha beklemeniz gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.