Guilty Gear: Strive Çıkış Tarihi Duyuruldu

35

Guilty Gear : Strive video oyunu PC, PlayStation 4, PlayStation 5 platformları için duyurulmuş olup ne zaman piyasaya sürüleceği de belli oldu.

Arc System Works tarafından geliştirilen yeni dövüş oyunu Guilty Gear : Strive açıklanana göre 2021 yılının ilkbahar ayları içerisinde resmen çıkışını gerçekleştirecek. Henüz gün olarak çıkış tarihi belli olmasada bunun da önümüzdeki süreçte belirlenmesi bekleniyor.

Dövüş oyunları kategorisine yeni bir soluk kazandırmak için gelen Guilty Gear : Strive video oyunu geliştiricisi, oyunda bulunacak olan karakterleri parça parça tanıtmaya devam edecek. Nagoriyuki, Gulity Gear evrenine dahil olan yeni bir karakter olup benzersiz bir güce ve yeteneğe sahip büyük bir kılıç kullanmakta. Leo Whitefang ise İlirya Krallığı’ndan üç kraldan biri olup acımasız bir dövüş stili bulunuyor. Bir sonraki karakter tanıtımı ise Ekim ayında yapılacak.

Guilty Gear : Strive, hem PlayStation 4 hem PlayStation 5 üzerinden oynanabilecek olmasıyla da dikkat çekecek. Bakalım nasıl bir oyun bizleri bekliyor? Zamanla göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.