Güncelleme ile Galaxy A70 yeni bir özelliğe kavuştu!

322

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un orta segment modelleri arasında en iddialı telefonlarından olan Galaxy A70 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Telefon, bu güncelleme sayesinde süper sabit video kayıt özelliğine kavuştu.

Hali hazırda üçlü arka kamerası,32MP ön kamerası ve ultra ağır çekim özelliği ile oldukça öne çıkan Samsung Galaxy A70, yeni güncelleme ile kamera performansını daha da üst seviyelere çıkardı. Yeni güncelleme ile birlikte ilk kez Galaxy S10 serisinde gördüğümüz “süper sabit çekim” özelliği telefona dahil oldu. Bu özellik, video çekimi sırasında görüntüyü sabitlemeye yardımcı oluyor ve aynı zamanda da video kaydı ultra geniş açılı kamera ile yapılıyor.

Süper sabit çekim özelliği haricinde güncelleme ile birlikte dokunmatik ekran performansı iyileştirilip geliştiriliyor ve kamera performansı artırılıyor. Yalnızca güncelleme, güvenlik yaması içermemekte.

487 MP boyutundaki A705FNXXU2ASF5 numaralı güncelleme bazı ülkeler için yayınlanmış durumda. Kademeli olarak dağıtılan güncelleme yakın zamanda ülkemize de gelecektir. Söz konusu güncellemeyi AYARLAR-YAZILIM GÜNCELLEMELERİ bölümünden kontrol edebilirsiniz.




Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.