Telegram Güncelleme ile Yeni Özelliklere Kavuştu!

91

Çoklu platform desteği sunan, en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram yeni bir güncelleme ile birçok özelliğe kavuştu. İşte güncelleme ile gelen o özellikler…

Günümüzde kullanımı gittikçe yaygınlaşan anlık mesajlaşma uygulamalarından Telegram, yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile birlikte bünyesine birçok yenilik kattı. Güncelleme ile gelen özelliklerden biri “Yeni Tema Düzenleyicisi”. Bu düzenleyici ile birlikte sohbet anında ögelerin stilini hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca arka planınıza ve mesajlarınıza degradeler ekleyip bunları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Güncelleme ile gelen bir diğer özellik ise “Çevrimiçi olduğunda gönder” özelliği. Bu özellik ile iletmek istediğiniz mesaj sadece karşı taraf çevrimçi olduğunda iletilebilecek.

Güncelleme ile gelen özellikler sadece bunlarla sınırlı değil. İşte diğer özellikler:

  • Yeni güncelleme ile birlikte gece modu özelliğini açmak ve kapatmak daha kolay hale geldi.
  • İçeriklerinizi başka uygulama kullanan arkadaşlarınıza göndermek daha da kolaylaştırıldı. Bundan böyle iletileri gönderirken çoklu arkadaş seçimi yapabilecek ve yorum ekleyebileceksiniz.
  • Karşı tarafa video gönderirken video kalitesini kendiniz ayarlabileceksiniz.
  • Yine güncelleme ile uygulama üzerinde yazı tipi boyutunda ayarlama yapabileceksiniz.Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.