GWENT İçin Journey Güncellemesi Çıktı

192

GWENT : The Witcher Card Game için yeni bir güncelleme yayınlandı. Paylaşılan yeni Journey güncellemesi Gwent içerisine yeni bir ilerleme sistemini dahil ediyor.

CD Projekt RED tarafından GWENT : The Witcher Card Game Journey güncellemesine dair bir tanıtım videosu da yayınlandı. Söz konusu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Journey güncellemesi ile üç ay boyunca rekabetçi modlarda oynadığınız ve kazandığınız her raund için puan kazanacaksınız ve kilidi açılmayı bekleyen 100 seviye olacak. Bu seviyeleri yükselterek avatarlar, puanlar ve kart fıçıları ödüllerini kazanabileceksiniz. Journey Premium seviyesi de ücretli bir şekilde yer alacak.

Güncelleme Geralt için yeni özelleştirme seçeneklerini de beraberinde getirmekte. GWENT : The Witcher Card Game, PC için aktif olmasının yanında şu an Android ve iOS cihazlarından da ücretsiz olarak oynanabiliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.