Gwent The Witcher Card Game Konsol Sürümleri Artık Güncellenmeyecek

110

Son gelişmelere göre Gwent The Witcher Card Game, konsol sürümü için artık güncelleme almayacak. PC ve mobil sürümde ise desteklenmeye devam edecek.

Video oyunları piyasaya sürüldükten sonra günümüzde güncelleme alıp almamaları da önem teşkil ediyor. Gwent The Witcher Card Game hakkında yeni bir haber, oyunun konsol sürümlerine artık güncellemenin gelmeyeceğini gösteriyor.

GamingBolt kaynaklı iddiaya göre artık Gwent’in PlayStation ve Xbox sürümleri için yeni konsol güncellemeleri gelmeyecek. Böylece oyun konsolda eski sürüm olarak oynanabilecek. Habere göre oyuncular dilerlerse hesaplarını altı ay içerisinde PC veyahut mobil sürüme aktararak yine güncellemelerden kayıpsız olarak yararlanmayı sürdürecek. Ancak oyunu konsolda oynamaya devam etmek isteyenler güncellemeden yararlanamayacak.

Elbette haber henüz kesin değil ancak iddialar kuvvetli. Gwent, The Witcher 3 oyunu içerisinde bir ek oyun olarak sunulmuştu. Bu mini kart oyunu zamanla çok sevildi ve başlı başına yeni bir oyun halini aldı. Güzel tarafı da ücretsiz olarak oynanabiliyor olması.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.