Gwent’in iOS İçin Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

222

İlk kez The Witcher 3 oyununda karşımıza çıkan Gwent, aslına bakarsanız oyun içerisine yerleştiren ufak bir ek oyundu. Daha önceki The Witcher oyunlarında Gwent değil poker oyunu bulunuyordu. Zamanla poker oyununun yerini alan Gwent, beklentilerden bile fazla sevildi. Hatta pek çok oyuncu The Witcher 3’ü bazen yalnızca Gwent oynamak için açar oldu.

CD Projekt RED, The Witcher içerisindeki mini oyunun bu kadar çok sevildiğini görünce bir alternatif düşündü ve Gwent’i başlı başına bir oyun olarak piyasaya sürdü. Hali hazırda PC oyuncularının kolayca oynayabildiği, ücretsiz oynama imkanı sunulan bu oyun yakında iOS için de çıkışını gerçekleştirecek.

Gwent oyununun iOS için çıkış tarihi 29 Ekim 2019 olarak açıklandı. Dokunmatik ekrana uygun bir  arayüz ile gelecek olan oyun iOS akıllı telefonlar üzerinden kolayca oynanabilecek. Üstelik ücretsiz olarak oynama imkanı sunulacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.