H1Z1 Kampanyası Yarın Başlıyor

585

H1Z1 oyun kampanyası yarın başlayacak. Kampanyaya göre oyun önce 1 hafta ücretsiz denenebilecek, ardından da %75 indirim ile satın alınabilecek.

H1Z1 gerçek oyunculara ve zombi NPC’lere karşı hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir oyun. Balta, ateşli silah gibi çeşitli silahlardan yararlanabiliyorsunuz. Çıkış tarihi 15 Ocak 2015’tir.

Popüler oyunlardan H1Z1’in resmi internet sitesinden ve Steam sayfasından yapılan duyuruya göre oyun yarından itibaren 7 günlüğüne ücretsiz denenebilecek. Oyuncular herhangi bir ücret ödemeden 7 gün boyunca oyunun keyfini sürdükten sonra süre dolduğunda %75 indirimden yararlanarak oyuna sahip olabilecek.

Oyunun Steam fiyatı 31 TL olduğu düşünüldüğünde %75 indirim ile çok cüzzi bir miktara düşecek. Yarından itibaren oyunun Steam sayfasına veya H1Z1 resmi internet sitesine girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.