Halo 3 PC İçin Çıkıyor! 14 Temmuz Günü Çıkacak

55

Microsoft şirketinin yayıncılığını üstlendiği, 343 Industries tarafından geliştirilen Halo 3 yakında PC platformu için ek içerik olarak çıkış yapacak. Böylece PC oyuncuları Halo 3 video oyununu bilgisayarları üzerinden oynayabilecekler

Halo 3 şimdiden PC platformu için The Master Chief Collection içerisinden satışa sunuldu. Ön siparişler kapsamında sunulan Halo 3 , ön sipariş sürecine özel olarak bazı indirimlerle birlikte satılıyor.

Halo 3, Halo : The Master Chief Collection’ın bir parçası olarak PC platformu için piyasaya sürülecek. Şu an Halo 3 içeriğini tek başına satın alma gibi bir seçeneğin zaten bulunmadığını belirtelim. Microsoft Store’da PC için Xbox Game Pass’e dahil olan oyun Steam üzerinde 9 Temmuz gününe kadar Halo : The Master Chief Collection paketi olarak 48,00 TL’den satılıyor.

Halo : The Master Chief Collection’da güncellenen bir ilerleme sistemi sunmakta olan Halo 3’teki 24 oyunculu haritasıyla maceraya devam edebileceksiniz. Resmi Türkçe dil desteğinin ise maalesef bulunmayacağını belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.