Hata sonucu Huawei P30 serisinin resmi görüntüleri ve hediyeleri internet sitesinde paylaşıldı!

214

26 Mart tarihinde Paris’te düzenlencek bir etkinlik ile ilgililerinin karşısına çıkacak olan Huawei P30 ailesinden yine bir gelişme var. Bu kez de bir hata sonucu Huawei P30 serisinin resmi görüntüleri, özellikleri ve ön sipariş sürecinde telefonların yanında verilecek hediyeler resmi sitede yayınlandı. Hata kısa bir süre içinde fark edilip düzeltildi fakat yine kullanıcıların gözünden kaçmadı.

Huawei P30 serisi su damlası çentikli bir ekranla karşımıza çıkacak. Huawei P30 Pro’nun dörtlü arka kamera kurulumu ile geleceği bir süredir dillerdeydi. Son yaşanan gelişme ile de bu durum netleşti. P30 Pro, dörtlü arka kamera kurulumu ile gelirken P30 ise üçlü arka kamera kurulumu ile gelecek. Ayriyeten sızan görüntülere göre telefonda “dual-view” olarak isimlendirilen, iki kamerayı aynı anda kullanarak güzel bir görüntü ortaya koyan video modu da yer alacak. Bir başka mod olan “Gelişmiş gece kaydı” modu da düşük ışıkta bile telefonla net görüntüler elde etmenize imkan sağlayacak.

 

Sızıntılar bunlarla sınırlı değil. Paylaşılan bilgilere göre P30 ailesini 8 Nisan 2019 tarihine kadar ön siparış veren kullanıcılar bazı hediyelere sahip olacak. P30 modelini ön sipariş veren kullanıcılar yanında Sonos One hoparlöre, P30 Pro modelini ön sipariş veren kullanıcılar ise Sonos One hoparlör ve kablosuz şarj cihazına sahip olacaklar.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.