Hayret! HTC Desire 20 Pro, Android 10 Yazılımıyla Piyasaya Sürülecek

69

HTC markasının akıllı telefon kategorisinde pek çok sorunla boğuştuğunu biliyoruz. Ancak firma buna rağmen yeni akıllı telefonlar çıkarmaktan vazgeçmiyor.

Eskisine göre epey vites düşüren HTC, bu kez HTC Desire 20 Pro akıllı telefonuyla gelecek. Telefonun Google Play Console üzerindeki sayfasında yer alan özelliklere göre ürün ilk Android 10 işletim sistemli HTC model olacak.

HTC şirketinin yeni modeli HTC Desire 20 Pro akıllı telefonu, gelen bilgilere göre Qualcomm Snapdragon 665 işlemci ile çalışacak 1080×2340 piksel çözünürlükte bir akıllı telefon olacak. GeekBench testlerine göre yazılım tarafında doğrudan Android 10 işletim sistemi ile çıkacak. Telefonda 6 GB RAM yer alacak.

HTC Desire 20 Pro, doğrudan Pro takısı ile gelmesiyle Pro olmayan versiyonu hakkında bir merak uyandırdı doğrusu. HTC’nin yeni modelinde nasıl bir fiyat politikası izleyeceği konusu da kuşkusuz oldukça önem arz ediyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.