Hellblade Kısa Süreliğine 16 TL Oldu !

118

Ninja Theory tarafından geliştirilen ve yayınlanan Hellblade: Senua’s Sacrifice, Steam üzerinde indirim aldı. Habere ilişkin detaylar aşağıda…

Şu sıralar Steam platformu üzerinde daha fazla indirim ve daha fazla ücretsiz oyun fırsatı görüyoruz. Bunun bir numaralı nedeni ise korona virüsü süreci. Gerek oyun şirketleri gerekse sanal mağazalar oyuncuların özellikle bu tehlikeli koronavirüsü sürecinde daha fazla evlerinde kalabilmeleri için uğraş veriyor. Şimdi bu doğrultuda Hellblade oyunu için yeni bir indirim fırsatı sunuldu.

Hellblade: Senua’s Sacrifice normal koşullarda Steam üzerinde 49,00 TL’den satılmaktayken şimdi aldığı büyük indirimle birlikte fiyatı 16,66 TL’ye indi. Hellblade: Senua’s Sacrifice, 2 Nisan akşamına kadar 16,66 TL’den satılacak. Bu rakamın oyunun ederinin epey altında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Steam üzerinde önümüzdeki günlerde de benzer fırsatlar sunulacak gibi gözüküyor. Bunları da takip edip sizlere aktarmaya çalışacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.