Hellpoint Çıkış Tarihi Ertelendi

138

Video oyunları için piyasaya sürülmeden aylar hatta yıllar öncesinde olası çıkış tarihleri veriliyor ancak o çıkış tarihi yaklaştıkça bazı işlerin yolunda gitmeyebildiği anlaşılıyor ve bu sebeple ertelemeler olabiliyor. Şimdi bahsedeceğimiz ertelenme haberi de bunlara bir yenisini ekledi.

Yeni aksiyon rol yapma oyunu Hellpoint, 16 Nisan 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecekti. Ancak işler planlandığı gibi gitmedi ve oyun 2020 yılının ikinci çeyreğine ertelendi. PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek olan Hellpoint yapımı, açıklanana göre 2020 yılının ikinci çeyreği içerisinde artık oynanabilir hale gelecek.

Cradle Games tarafından yapılan açıklamada ertelenmesinin altında yatan temel nedenin The Thespian bölümü ile ilgili olarak oyunculardan gelen geri bildirimler olduğu ifade edildi. Geri dönüşleri dikkate alan firma, oyunu bu doğrultuda tam sürüm açısından ertelemeye karar verdi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.