Herkes Yaptı Ubisoft Durur Mu? Ubisoft Ücretli Abonelik Sistemi Getiriyor

143

Ücretli abonelik sistemi son zamanlarda pek çok şirket tarafından oluşturuluyor. Bunlara Ubisoft da dahil oluyor. Ubisoft’un yeni bir abonelik sistemini satışa sunacağı E3 2019 aracılığıyla ortaya çıktı.

Uplay+ adı verilen bu yeni abonelik sistemi satın alabilen oyuncular için bazı avantajlar sağlayacak. Abonelik sistemi 3 Eylül tarihinde aktif hale getirilecek ve başlangıç için aylık ücret 15 Euro olarak belirlendi.

Abone olan kişiler 100’den fazla oyuna tüm ek paketleriyle birlikte erişebilecek. Watch Dogs, Ghost Recon Breakpoint gibi Ubisoft’un yeni gözdelerinin de bu ücretli abonelik sistemi içerisinde dahil edilmesi söz konusu.

Abonelik sistemlerinin sayılarının artması oyuncular için zorluk oluşturacak gibi gözüküyor. Birden fazla uygulama ve sürekli değişen ücretlendirmeler özellikle de ara sıra oyun oynamayı seven oyuncuları yorabilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.