Hitman 2’nin bir kısmı ücretsiz oldu ve standart sürüm uygun fiyattan satılıyor

494

IO Interactive tarafından geliştirilen, uzun yıllardır oyun dünyasının en değerli suikastçilik oyun serilerinden biri olarak gösterilen Hitman, şu günlerde Hitman 2 oyunu ile karşımıza çıkıyor. Hitman 2 henüz piyasaya sürülmeden önce kırılmıştı ve bu durum oyunun daha da fazla gündeme gelmesine sebep olmuştu. Kuşkusuz ki oyunun hemen kırılması IO Interactive için bir gelir kaybı demekti.

Hitman 2’nin kırılmasından mı kaynaklanıyor bilmiyoruz ama oyun şu an hem uygun fiyattan satışa sunuldu hem de ücretsiz deneme sürümü imkanı tanındı. Hitman 2’nın kısıtlı bir bölümü şu an ücretsiz olarak oynanabiliyor. Bunun için oyunun Steam sayfasına giriyorsunuz ve ücretsiz olarak yükleme talimatı veriyorsunuz. Ardından oyun kütüphanenize ekleniyor ve bir bölümünü herhangi bir ücret ödemeden oynayabiliyorsunuz.

Hitman 2 Standart Edition içeriği şu an Steam üzerinde 102 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Güçlü grafiklere, oynanışa ve kitleye sahip böyle bir oyunun bu kadar uygun bir fiyattan satışa çıkarılmış olması taktir topluyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.