Hitman: Absolution Neredeyse Bedava Oldu

164

Video oyunu dünyasında özellikle şu günlerde indirimler iyice artmış durumda. Kampanyalardan Hitman: Absolution yapımı da nasibini aldı. 2012 yılında piyasaya sürülen ve döneminin dikkat çeken oyunlarından biri olan Hitman: Absolution, %80 oranında devasa bir indirim aldı ve yeni fiyatı yalnızca 6,99 TL oldu. Böylece oyun neredeyse bedava oldu.

Gerçekleştirilen indirim 13 Nisan 2020 Pazartesi akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. İndirime Hitman: Absolution resmi Steam sayfası üzerinden ulaşabilmek mümkün. Bunun için bir Steam uygulamanız varsa Steam mağazasına girin ve arama bölümüne Hitman yazın. Çıkan seçeneklerden Hitman: Absolution’ın üzerine tıklayın. Oyunun ilgili sayfası açılacak ve indirimli fiyat da sizi karşılayacaktır.

Hitman Hakkında

Hitman yapımında profesyonel bir suikastçi olan Ajan 47’yi yönetiyorsunuz. Karakterinizin diğer klonlara nazaran çok daha belirgin yetenekleri bulunuyor ve bu durum sizi oyun içerisinde bir süper güç haline getiriyor. Hitman yapımında özellikle gizlilik, silah yeteneği, çevreyi iyi yorumlamak son derece önemli.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.