Hitman GO Mobil Platformda Ücretsiz Hale Geldi

164

Hitman serisi, video oyunu dünyasında popüler olan yapımlardan biri. İlk oyunu bundan 20 yıl öncesine dayanan Hitman, kısa sürede beğenilen yapımlar arasında yerini almıştı.

Ajan 47’yi yönettiğiniz Hitman serisi yapımlarında çeşitli suikast görevleri alıyor ve bunları başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalışıyordunuz. Hitman serisi o kadar tutulmuştu ki mobil platformda da Hitman GO isimli bir oyun kendisini göstermişti. Söz konusu oyun şu sıralar ücretsiz oldu.

Square Enix firması, Hitman GO’yu mobil oyuncular için hem Android hem iOS platformunda ücretsiz hale getirdi. Oyuncular mobil cihazlarında Hitman GO’yu 23 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak edinebilecek.

Bir dipnot olarak Hitman GO’nun standart Hitman oyunlarına nazaran daha düşük boyutlu ve ufak çaplı bir yapım olduğunu, sıra tabanlı strateji mekaniği üzerine kurulu olduğunu belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.