Homefront Oyunu Bir Süre İçin Ücretsiz Oldu

465
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

2011 yılında piyasaya sürülen, çıktığı dönemde büyük bir ilgiyle karşılanan FPS oyunu Homefront bir süre için ücretsiz oldu. 

Humble Bundle, şu sıralar yine seri kampanyalar ile karşımıza çıkıyor. Sık sık ücretsiz oyun sunan internet sitesinin bu sayede Türkiye’deki popülaritesi ciddi ölçüde artıyor. Pek çok oyuncu Humble Bundle platformu sayesinde herhangi bir ücret ödemeden oyun kütüphanesine sahip oluyor.

Homefront, 9 Aralık saat 21:00’a kadar ücretsiz. Oyunu Humble Bundle sitesinden ücretsiz alıp direkt olarak indirmeye başlayabilirsiniz veya kodu alıp Steam’den etkinleştirebilirsiniz.

Bu arada oyunun Türkçe yamasının da Oyun Çeviri ekibi tarafından ücretsiz olarak sunulduğunu da belirtelim. Homerfront hikaye ağırlıklı bir oyun olduğu için Türkçe yaması ile oynamanızı tavsiye ederiz.

OKU:  Dead Space Serisinin Birinci Oyunu Origin'de Ücretsiz Oldu

Homefront Konusu

Oyun 2027 yılında geçmekte. Küresel ısınma çok artmıştır ve Amerika süper güç olmaktan çıkıp Kuzey Kore büyük bir ilerleme kaydederek önemli bir tehdit haline gelmiştir. Oyunda Kuzey Kore’ye karşı savaşacaksınız.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir