Homefront: The Revolution Büyük Bir İndirime Girdi

391
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Homefront serisinin son oyunu çok kısa bir süre için Steam’de indirime girdi. Günün Fırsatı indirimi alan oyun 05.03.2018 tarihi TSİ 21:00’a kadar %80 indirimde.

Steam popüler oyunları ciddi indirimlerle sunmayı sürdürüyor. Bu kez günün fırsatı oyunu Homefront: The Revolution oldu. Normal fiyatı 49.00 TL olan oyun %80 indirimle 9.80 TL’ye indi. 20 Mayıs 2016 yılında çıkan oyun ilkine göre daha gerçekçi grafiklere, yeni bir oynanış sistemi ve hikayeye sahip.

Homefront serisi, Kuzey Kore ile Amerika arasındaki savaşa odaklanıyor. İlk oyunda hatırlarsanız Kuzey Kore büyük bir güç haline geliyor ve Amerika’yı işgal ediyordu. Oyunda Amerikan askerleri ile guerilla taktiğini uygulayarak zafere ulaşmaya, Kuzey Kore’yi Amerika topraklarından arındırmaya uğraşıyorduk.

OKU:  Homefront serisinde yüzde 77 indirim!
Homefront Collection Paketi %74 İndirimde

Eğer Homefront serisini en başa almak ve tüm indirilebilir içeriklerinden yararlanmak isterseniz hepsinden tek pakette faydalanabilirsiniz. Serinin ilk ve ikinci oyunu ile beraber tüm indirilebilir içerikler Homferont Collection paketi ile sunuluyor. Bu paket yine Steam üzerinden büyük bir indirimde. Paketin normal fiyatı 125 TL. %74 indirimle birlikte şu an 33.12 TL’ye satın alabilirsiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir