Honor 10 EMUI 9.0 güncellemesi çıktı!

725

Honor 10 için şu günlerde Pie ve arayüz güncellemeleri hususunda önemli değişiklikler yaşanıyor. Yeni EMUI 9.0 arayüz güncellemesi Honor 10 kullanıcılarıyla paylaşıldı. Kullanıcılar yeni yazılım sürümlerinin keyfini sürmeye başladı.

Huawei markasının bir alt markası olarak nitelendirilen Honor, günümüzde önemli işler başarıyor. Son günlerde A101 ile yaptığı anlaşmalarla ülkemizde sıklıkla gündeme gelen Honor, genel olarak uygun fiyatlı telefonlara üst segment telefonlarda bulunan özellikleri enjekte etmeye çalışan bir marka.

Honor 10 Android EMUI güncellemesi, toplam 768 MB dosya büyüklüğüne sahip olan bir güncelleme. EMUI 9,0 arayüzü ve pek çok değişiklik de bu güncellemeyle kullanıcılara sunuluyor.

Güncellemeyle telefona gelen başlıca yenilikler:

  • EMUI yeni basitleştirilmiş keskin tasarımı, göze çarpmayan görsel bir deneyim sunuyor. Zil sesleri ve alarm zil sesleriyle doğadan esintiler yaşatıyor. Yeni arayüz ayrı işletleri optimize edilmiş bir deneyime dönüştürüyor. En çok kullandığınız ayarlara daha kolay erişebiliyorsunuz.
  • Unutulan şifreler ile ilgili artık endişe etmeye gerek yok çünkü parolalar parola yöneticisine kaydediliyor. Basit bir kimlik onayı ile otomatik olarak kullanabiliyorsunuz.
  • Ödeme yapmak, WeChat ile fotoğraf paylaşmak, büyük resimleri görüntülemek artık daha da pasit. En popüler uygulamalar daha hızlı ve başlangıç süreleri de daha iyi.
  • Arayüzü kolay bir kullanıcı deneyimi ve yeni optimizasyonlar kullanıcıya sunuluyor.
  • Mopria yazıcınız ile telefon ve bilgisayarınız arasındaki dosya aktarımı çok daha hızlı bir hal alıyor.
  • HiVision ve HiTouch teknolojileri ile pek çok kolaylık daha kullanıcıları bekliyor.Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.