Honor 20 SE hakkında yeni bilgiler var!

202

Çinli dev teknoloji şirketi Huawei’in alt markası olan Honor’ın yeni akıllı modeli Honor 20 SE hakkında net bilgiler ortaya çıktı. Merakla beklenen telefon Kirin 810 işlemcisinden gücünü alacak.

Ülkemizde de popülerliğini koruyan Honor, yeni akıllı telefonu Honor 20 SE ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Her ne kadar Honor 20 Lite olarak isimlendirilse de Çin’de yer alan birçok sitede Honor 20 SE olarak belirtilmekte. Büyük ihtimalle telefon Honor 20 SE adı altında piyasaya sunulacak.

Honor 20 SE hakkında yeni net bilgiler açığa çıktı. Telefon 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Kirin 810 işlemcisinden gücünü alacak ve damla çentikli bir ekran yapısı ile karşımıza çıkacak. 8GB RAM kullanılacak olan modelin üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak.Bu kameralar içerisinde yer alan ana kameranın ise 48 MP çözünürlüğünde olacağı iddia ediliyor. Ayriyeten telefon, ekrandan parmak izi okuma teknolojisini barındıracak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.