Honor 20E Akıllı Telefonu Tanıtıldı

125

Ülkemizde de bilinen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Honor, yeni Honor 20E akıllı telefonunu tanıttı. Böylece telefonun sahip olduğu teknik özellikler resmiyet kazanmış oldu.

Honor 20E akıllı telefonunun 6.21 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde IPS panel ekranı bulunuyor. Kirin 710F işlemciden güç alan akıllı telefonda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor.

Yeni Honor 20E akıllı telefonunun kamera özelliklerine baktığımız zaman üçlü arka kamera yapısı ile geldiğini görmekteyiz. Bu kameralardan 24 Megapiksel f/1.8 diyafram açıklığındaki lens ana kamera olarak kendisini göstermekte olup 8 Megapiksellik f/2.4 ve 2 Megapiksellik diğer lensler de ana kameraya eşlik ederek böylece üçlü arka kamera yapısını oluşturuyor.

Telefon Midnight Black ve Phantom Blue olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle önümüzdeki günlerde Avrupa pazarında kendisini gösterecek olup fiyatının ise 195 Dolar bandında olacağı ortaya çıktı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.